Магазин для геймеров и энтузиастов
Магазин
Интернет-магазин(044) 538-15-11
Пн-Вс 10:00 - 20:00
перезвоните мне
0
Программное обеспечение

ESET NOD32 Smart Security 5 2Dt 1 year

ESET NOD32 Smart Security 5 2Dt 1 year
На складе: Не доступен

Код для заказа: 57363

Описание товара

Характеристики Обсуждение (0)

Основні переваги продукту:

Проактивне виявлення — використовуючи метод розширеної евристики, забезпечує надійний захист від усіх відомих і раніше невідомих загроз, а також їх мутацій. 

Хмаринкові технології у репутаційному сервісі (ESET Live Grid) — забезпечують надійний захист від Інтернет-загроз та шкідливих програм у режимі реального часу.

Мінімальне споживання системних ресурсів — продукт споживає мінімальну кількість системних ресурсів, що забезпечує швидкий запуск та стабільну роботу — ідеальне рішення для користувачів портативних комп’ютерів та прихильників онлайн ігор.

Оптимізований процес запуску— нове покоління продуктів ESET мінімально впливає на процес завантаження комп’ютера, що дозволяє користувачу негайно почати роботу.

Основні функції продукту:

Батьківський контроль — захищає Вашу родину від потенційно небажаного веб-контенту, блокуючи певні категорії веб-сайтів.

Управління змінними носіями — автоматичне сканування усіх USB-носіїв, карт пам’яті, CD/DVD-дисків. Блокування медіа носіїв в залежності від типу носія, виробника, розміру та інших параметрів.

Система запобігання вторгненням (НIPS) — дозволяє налаштувати поведінку системи в цілому та кожної її частини. Користувачі можуть встановити правила для системної реєстрації, процесів, програм та файлів.

 Ігровий режим — забезпечує автоматичний перехід у «беззвучний» режим під час роботи у повно екранному режимі.

Покращений персональний брандмауер запобігає несанкціонованому віддаленому доступу до комп’ютера, а також збільшує рівень захисту від шкідливих програм, контролюючи мережеву взаємодію програм.

Захист від спаму — повне сканування усіх вхідних та відправленних листів здійснюється через протокол POP3, а також доступна підтримка протоколу IMAP через додатковий програмний модуль.

Антишпигун — захищає від несанкціонованого втручання в роботу системи та крадіжки інформації.

Антируткіт — небезпечні програми, які приховуються під виглядом системних файлів.

Покращений графічний інтерфейс користувача — надає інформацію про стан захисту, діях, які часто використовуються, а також дає можливість змінювати налаштування та здійснювати управління ліцензіями з усіх вікон у головному вікні інтерфейсу.

Інші функції продукту:

SysInspector — дозволяє швидко виявити приховані у системі руткіти без необхідності запуску повного сканування та надає необхідну інформацію про процеси, які відбуваються в операційній системі.

Самозахист — забезпечує захист процесів, які здійснюються, та ключів реєстру від загроз, які направлені на відключення антивірусної програми або негативно впливають на безпеку комп’ютера.

SysRescue — створити CD-диск або USB-носій для «аварійного» завантаження системи.

Захист паролем — забезпечує захист від несанкціонованої деінсталяції антивірусної програми з боку неавторизованих користувачів або шкідливих програм.

Аутентифікація довірених зон — забезпечує захист комп’ютера у мережевому середовищі.

Підтримка екранного диктора — підтримка екранного диктора та покращене управління за допомогою клавіатури у графічному та неграфічному інтерфейсах користувача.

Системні вимоги:

  • Процесори: i386 (Intel ® 80386), amd64 (x86-64)
  • Операційні системи: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Home Server
  • Оперативна пам’ять: 100 Mб.
  • Вільного місця на жорсткому диску: 400 Мб.

Для використання продукту необхідний будь-який комп’ютер з доступом до мережі Інтернет.