Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Обзор игровых наушников Razer Kraken V3

Серед ґаджетів геймера однією із незамінних речей є навушники. За їх допомогою можна глибше зануритись в ігровий процес пригодницьких ігор та орієнтуватися в шутерах, спілкуватися з напарниками в командних іграх та банально не заважати людям навколо відпочивати. Один з найкращих брендів геймерських аксесуарів — Razer — має у своєму портфоліо декілька гарних варіантів на такий випадок. Kraken — вже майже класична модель виробника, яка не припиняє оновлюватись. В цьому огляді ми познайомимося з моделлю Razer Kraken V3.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 1

Комплектація Razer Kraken V3

Нічого надзвичайного в комплекті з гарнітурою немає — навушники, мікрофон, що під’єднується, та декілька фірмових наліпок для ноутбука або корпусу ПК. Ця модель не позиціюється, як Tournament Edition, тож розраховує на своє стаціонарне місце біля комп’ютера або ігрової консолі. Тому окремого чохла для транспортування немає.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 2

Однак навушники все одно можна перевозити. Мікрофон для більшої зручності знімається, а в геймерському рюкзаку напевно вистачить місця і для гарнітури. Але погоджусь, що окремий «мішечок» не завадив би. Так само не зайвим доповненням може бути тримач для навушників (наприклад, фірмовий Razer Base Station V2 Chroma).

Дизайн та зручність користування

Лінійка Razer Kraken зараз складається з чотирьох моделей. Але візуально вони всі однакові. В магазині більше немає «токсично-зеленого» кольору корпусу (тільки чорний), а логотипи на чашах оснащені RGB-підсвіткою. До того ж чаші зроблені з типовим для Kraken оформленням. Впізнати цю модель дуже легко, адже їй вже понад вісім років.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 3

Перша ревізія мала конструкцію, яка дозволяла скласти навушники для транспортування. Пізніше це змінили, тому кріплення чаш стало статичним. Але не зникли вісім міцних ділень для фіксації розміру. Основа корпусу металева, а от чаші зроблені з переважно матового пластику (глянцеві тут тільки центральні вставки з логотипом і підсвіткою).

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 4 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 5 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 6 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 7 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 8

Амбушури зроблені з синтетичної шкіри на зовнішній стороні та всередині, а їх частина, яка безпосередньо торкається голови, має вставку з тканини. Всередині чаші також текстильна вставка з м’якою основою. «Подушки» з наповнювачем дуже зручні, провести в навушниках декілька годин поспіль мені було цілком комфортно. Також амбушури змінні.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 9

Оголів’я теж комбіноване. Зовнішня сторона вкрита синтетичною шкірою, а всередині тканина. Ще зовні є трохи блискучий логотип Razer. Підкладка в оголів’ї не менш комфортна, ніж амбушури. Загальна вага всієї конструкції складає 325 грамів.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 10 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 11

На лівому навушнику є колесо для регулювання гучності, а також кнопка відключення мікрофону. Окремий роз’єм для нього знаходиться з іншої сторони навушника. У мікрофона гнучка ніжка, з його розміщенням проблем не було.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 12 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 13 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 14

Ще на цьому ж навушнику закріплено кабель. Він обплетений тканиною і доволі жорсткий. Його довжина два метри, тому з підключенням не має бути незручностей, якщо гарнітура має працювати з ПК. А от такої відстані до ігрової консолі може бути замало. І це перша незручність.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 15

Друга — відсутність горизонтального повороту навушника. У мене не велика голова, тому мені легко провести в них багато часу. Користувачам з більшим розміром голови та, можливо, якимись анатомічними особливостями, через брак повороту чаші можуть почати давити.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 16 Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 17

Але більше зауважень немає. Навушники гарно зібрані, усі матеріали приємні та практичні. Можливість зняти мікрофон, коли він не потрібен, також додає зручності. Зовнішній вигляд загалом сподобався, ще й фірмовий стиль моделі зберігся.

Звук Razer Kraken V3

Головним для такого ґаджету все ж залишається звук. І тут він чудовий. Максимальної гучності достатньо, щоб і не втратити слух, і насолодитися атмосферою у грі. Закрита конструкція чаші дозволяє гарно ізолюватися від зовнішніх звуків, але при високій гучності присутнім все одно буде добре чутно, що відбувається в навушниках.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 19

Типовий для першого покоління перенасичений бас вже не такий потужний. І це добре, бо гучні вибухи, аварії й інші схожі події більше не давлять на барабанні перетинки. Проте бас є, ще й доволі ефектний. Деталізації цілком вистачає. З орієнтацією в просторі також все добре. Це дуже важливо в шутерах типу CS:GO або PUBG. Я спробував обидві гри та залишився цілком задоволений можливостями навушників.

Те саме можна сказати й про супровід фільмів. Дивитись екшн з купою пострілів, перегонами, вибухами тощо — одне задоволення. Для подібних задач навушники цілковито підходять. І не важливо, який звуковий профіль обирати. Вуха швидко пристосовуються та вся увага йде на фільм або гру, а не пошук недоліків звуку. Тож тут також жодних претензій немає.

Гарнитура Razer Kraken V3. Фото 20

Що стосується музики, то купувати ігрові навушники, якщо музика є пріоритетнішою за інше, не варто. Для цього є більш збалансовані та відповідні моделі. І це можна сказати про переважну більшість ігрових гарнітур. Проте, якщо в перервах між іграми трохи відвертати увагу на музику, не можу сказати, що навушники геть розчарують. Ні. Але краще їм даються музичні напрямки, орієнтовані на низькі частоти (Flume, A$AP Rocky, Emperor). Середні частоти все одно багато втрачають, що зрозуміло, адже ефектні баси тут більш пріоритетні для ігор.

Плюси

  • Дизайн;
  • якість всієї конструкції;
  • зручність при використанні;
  • RGB-підсвітка;
  • мікрофон;
  • звук.

Мінуси

  • Плутанина з «софтом» Razer Synapse та THX Spatial Audio, а остання ще й вартує додаткові $20.

Висновок

Razer Kraken V3 — хороше продовження відомої лінійки ігрових гарнітур. Вони мають гарний вигляд, практичні й зручні, а також добре звучать. Для таких навушників обираючи між чистотою звуку та ефектністю в іграх завжди зупиняються на другому, тому середина в музиці завжди помітно втрачається. Kraken V3 не зовсім «музичні». Та й не мають такими бути, тим паче якщо вони можуть круто звучати в іграх та фільмах. Тож зі звуком у них все дійсно добре. Єдине, що геть не сподобалось, це «софт» та необхідність заплатити додаткові гроші за THX Spatial Audio.

Детальніше: https://mezha.media/reviews/razer-kraken-v3/

Купити: Razer Kraken V3

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен