Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Огляд клавіатури Tesoro Colada Saint

Колада – ім’я меча, що був наділений особливими можливостями і неймовірною міццю. Кажуть, що цей меч не знав поразок і досі вважається одним з найкращих у світі. Тому він став символом перемоги і міцного бойового духу. Нинішній огляд познайомить вас зі ще одним носієм цього імені і дасть зрозуміти чи вартий він придбання.

Компанія Tesoro з’явилась на українському ринку десь рік тому, але вже встигла завоювати серця вимогливих ґеймерів. “TESORO Colada Saint” з перемикачами Cherry MX Brown – це алюмінієва механічна клавіатура з підсвіткою клавіш та набором додаткових функцій.

Комплектація

Упакована клавіатура в солідну картонну коробку, на якій перелічено основний функціонал і колір використаних в цьому варіанті перемикачів. У комплекті з клавіатурою пропонується диск з програмним забезпеченням і дві брошурки з описом та інструкцією. Також є диск з ПЗ, але я рекомендую завантажити свіжу версію з офіційного сайту.

Після розпакування перед нами постає доволі масивна клавіатура з підсвічуванням клавіш, каркасом зі шліфованого анодованого алюмінію і з незнімним півтораметровим кабелем.

Про внутрішнє

Клавіатура зібрана добротно і продумано. Під час довготривалих ігрових сесій приємна прохолода алюмінію нагадує про себе дуже часто. Пластикові ніжки допомагають змінювати кут нахилу клавіатури в широких межах. А велика кількість проґумованих ніжок на дні клавіатури дозволяє їй надійно утримуватися на будь-якій поверхні.

Хоч метал використовується тільки у верхній частині каркасу клавіатури, але це вже дозволило зробити її доволі важкою, надавши їй вагомих півтора кілограма. Підсвічування клавіш має чотири режими, два з них – це зміна яскравості, а інші два – увімкнення підсвічування певних зон.

Використовувані перемикачі MX brown дуже поширені, тож їхні тактильні особливості добре відомі. Ці тактильні перемикачі мають понижене зусилля натискання, порівняно з іншими і не клацають. Ця клавіатура постачається з усіма можливими видами перемикачів, тому вибір тільки за вами.

Выводы

Клавіатура залишила в моїй душі тільки позитивні враження. А нюанси в роботі так чи інакше пов’язані з особливостями використовуваних перемикачів. Єдиним суттєвим мінусом залишається її ціна, котра на момент написання складає 2800 грн.Але якщо вам потрібна добротна механічна клавіатура, і у вас є зайві кошти, зверніть увагу на Tesoro, вона цього варта.

Купить Tesoro Colada Saint

Подробнее: www.playua.net/oglyad-klaviatury-tesoro-colada-saint/

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен