Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Огляд клавіатури Razer DeathStalker

Нещодавно компанія Razer випустила нову, дуже цікаву серію клавіатур під назвою DeathStalker. До цієї серії входять 3 клавіатури: DeathStalker Essential для початківців, просто DeathStalker, та Deathstalker Ultimate для людей з великими запитами та купою грошей. На тестування до мене потрапила стандартна версія клавіатури для смертних.

Упаковка і комплектація

Razer DeathStalker постачається у великій щільній картоновій коробці. Конструктивно упакування нагадує пенал — одна частина заїжджає в іншу. Дизайн коробки стандартний для більшості пристроїв фірми Razer: на лицьовому боці, крім логотипу компанії та назви моделі, красується фотографія самої клавіатури.

Комплектація у неї спартанська – клавіатура, кілька наліпок і брошурки. Фірмове ПЗ завантажується з офіційного сайту, ніяких дисків у комплекті.

Дизайн та особливості

Дизайн Razer DeathStalker вельми агресивний і привабливий, викликає зацікавленість присутніх і заздрісні погляди друзів-ґеймерів. Ця модель повністю чорного кольору з сірим гравіюванням на клавішах. Клавіатура має регульовану зелену підсвітку, колір якої змінити не можна. Завдяки підсвічуванню можна грати і в повній темряві, набирати текст — чисте задоволення.

Ноутбукове компонування клавіш також не викликає особливих нарікань, усе тут добре і навіть цілком собі пристойно. Клавіатура розпізнає 10 одночасних натискань, є захист від випадкових і фантомних натиснень.

Выводы

Razer Deathstalker — чудова клавіатура для людей, які цінують тиху роботу, а також стильний дизайн та функціональність. Вона добре пасуватиме людям, які грають у FPS та MMORPG. Єдиним мінусом вважаю її теперішню ціну, яка складає 1300 грн. на момент написання огляду.

Купить Razer DeathStalker

Подробнее: www.playua.net/oglyad-razer-deathstalker/

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен