Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Огляд навушників Razer Adaro

Зовсім нещодавно компанія Razer показала лінійку аналогових навушників під назвою «Adaro», в яких на перших місцях стоять зручність щоденного використання і висока якість звуку. До цієї лінійки увійшли моделі In-Ear, Stereos, Wireless і DJ. У цьому огляді я розповім про Razer Adaro Stereos.

Комплект поставки

Навушники поставляються у чорній коробочці з красиво промальованою поліграфією, в комплект входять: самі навушники, кілька наліпок та інструкція з використання, більше ніяких аксесуарів не передбачено.

Зовнішній вигляд та якість матеріалів

Одразу ж після розпакування в очі кидається (і на дотик відчутна) висока якість матеріалів та доладна збірка. У цій серії компанія Razer вирішила відійти від свого яскравого стилю, замінивши його стриманим діловим дизайном. Утім вона залишила одну примітну деталь, а саме яскраво-зелений кабель. Амбушури виготовленні зі шкірозамінника, вуха у них не потіють. Я проносив їх 2 тижні в 35 градусну спеку. Оголів’я виготовлене з пластику та шкірзамінника, всередині — металеві дуги, які тримають всю конструкцію. Кабель в цій версії навушників незмінний, прорезинений і зовсім не переплітається. Стандартний 3,5 мм штекер — позолочений і має пряму форму.

Razer обіцяли присвятити особливу увагу саме зручності використання серії «Adaro», і слова дотримали. Навушники дуже зручні, їх вага не відчувається навіть після 5 годин безперервного носіння на голові. Амбушури м’яко охоплюють ваші вушка, шумоізоляція просто на висоті, ви не чуєте Всесвіт, і Всесвіт не чує вашу музику, як це бувало з моїми основними навушниками «Razer Orca». Оголів’я не тисне вам на голову, і загалом усе дуже чудово. Кабель довжиною 1,3 метра дещо задовгий і його часом потрібно було ховати у кишеню, особливо у метро, але це дрібниця. Razer дотримали слова і зробили дуже зручні навушники для повсякденного життя.

Выводы

Razer Adaro Stereos – дуже круті навушники, які підійдуть любителям відеоігор і музики з басами. Єдиний мінус — це їхня ціна, на момент написання огляду вона складала 1300 грн., правда це більше пов’язано з курсом долару у нашій державі, але це може злякати потенційного покупця. У всьому ж іншому — це чудові навушники від іменитого виробника ігрового обладнання. Рекомендую!

Купить Razer Adaro Stereo

Подробнее: www.playua.net/ohliad-navushnykiv-razer-adaro

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен