Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Gunnar SteelSeries Scope – огляд комп’ютерних окулярів, або ж побачити все!

Так вже вийшло, що будь-яка сучасна робота пов’язана з комп’ютером, а тим паче моя! І по поклику душі, я просто не можу відірватися від монітора 24/7, або ж поки не завершу черговий огляд якогось ґаджету чи аксесуару. Майже постійно завершувати роботу над статтею приходиться коли на вулиці вже темно, а додайте до цього те, що з наближенням зими, завершувати засвітла взагалі стане непосильною задачею; а тут вже будь-які поради лікарів, типу частого кліпання очима, наявності додаткового джерела світла, відсутності відблискуючих поверхонь, будуть малоефективними. І саме в цей момент, нам на очі потрапили комп’ютерні (геймерські) окуляри відомого в цій галузі бренду – Gunnar, а гостем нашої редакції стала їх остання модель - SteelSeries Scope.

Особливості

Gunnar SteelSeries Scope виглядають як типові окуляри, але лінзи тут не прості… ні, не золоті, але дуже близькі до цього. Лінзи тут виконані по спеціальній технології GUNNAR i-AMP Lens Technology. Що це означає?

Друга – це фрактальна геометрія лінз, яка тут складає +0,2 діоптрія для відстані погляду на екран, адже згідно з дослідженнями компанії, така геометрія лінз дозволяє знизити напруження очей при тривалій фіксації погляду на близькій відстані. FRACTYL-на геометрія лінзи включає в себе велику ступінь кривизни. Лінзи по суті огортає, одночасно прилягаючи до обличчя і формуючи захисний бар'єр від сушіння очей повітряними течіями, стримуючи вологість близько до ока. Завдяки чому очі відчувають себе більш комфортно і захищено, а відчуття сухості, першіння та подразнення (точно як після гоління!) зникає, або ж принаймні зводиться до мінімуму.

Третя складова – це покриття лінз, яке зветься i-FI, технологія якого зводиться до створення зовнішнього захисного твердого шару, стійкого до появи подряпин, а також забезпечуючи підтримку цілісності лінз навіть з плином часу. Додаткові особливості цієї технології, запобігають накопиченню відбитків та слідів, попутно полегшуючи чищення та догляд за ними.

Выводы

Тут напевно варто підсумувати все вище сказане, що в моєму випадку зведеться до того, що геймерські (комп’ютерні) окуляри - Gunnar SteelSeries Scope виявилися дуже технологічним продуктом, що дозволяє полегшити життя людям, життя яких неперервно пов’язане з компами, тобто майже з усіма. Зі своїх суб’єктивних вражень я можу сказати відверто, що ці окуляри виконують покладену на них відповідальність за мій зір на повну, і я справді відчував менше напруги та стомленості в них, ніж без них. Чесно кажучи тепер і сам задумався над придбанням собі однієї такої пари, що правда вважаю краще за все взяти в магазин з собою дівчину, щоб обрати більш стильну модель. Єдиними фактором, що викликає відразу в цих окулярах є їх вартість, більше про яку ви знайдете в магазині «Зона 51», яка люб’язно надала нам одну з пар на огляд.

Купить Gunnar SteelSeries Scope

Подробнее: www.vinsee.com.ua/reviews/view/431

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен