Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

RAPOO A800 – огляд портативної-Bluetooth колонки

Театр починається з гардеробу, а наш огляд з комплекту поставки. Пакування продуктів компанії Rapoo завжди відрізнялося оригінальністю і увагою до споживача. З RAPOO A800 вийшло так само, адже колонка поставляється в велетенській на вид коробці, тільки третину якої займає сама акустика, весь інший простір зайнятий захисним поролоном. Також в коробці знайшлося місце для двох шнурів: перший, для живлення та зарядки вбудованого в колонку акумулятору (якого вистачає на 4-5 годин автономної роботи), а другий, стандартний кабель для підключення аудіо-плеєра чи смартфона.

Якщо дивитися на колонку в профіль то вона має форму трикутника, через що в Rapoo вирішили розмістити колонку в коробці під кутим таким чином, щоб вас одразу зустрічало обличчя акустики разом з логотипом компанії та маленьким чорним конусоподібним вирізом, під яким сховався перший LED-нотифікатор. Другий LED розташувався акурат посередині між фронтальним логотипом виробника і кнопками з верхнього торця, але під тканиною, що вкриває всю фронтальну частину колонки. В обов’язки другого нотифікатора входить сповіщення про низькй заряд батареї, навпаки про повністю заряджену батарею і статус Bluetooth з’єднання.

Задня частина колонки, розмістила на собі роз’єм для блоку живлення та 3.5 мм аудіо вихід, а також фазоінвертор (якщо по людські, то це щілина в корпусі акустичної системи). Зовнішній вид RAPOO A800 заслуговує твердої «5», адже вона буде доречно виглядати, як на задній торпеді вашого автомобіля, так і в будь-якій вільній шпарині вашого офісу чи спортзалу.

Якщо ви шукаєте собі вже не дитячу (RAPOO A3060) на вид та за потужністю портативну-Bluetooth колонку, тоді RAPOO A800 є відмінним вибором, особливо враховуючи її цінник в Україні у трішки більше $100.

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен