Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Razer Adaro in-ears – Огляд навушників

Музика. А житті багатьох це слово відіграє далеко не останню роль. Але як багато ви готові віддати за реально якісний звук та хорошу ізоляцію від навколишнього шуму? А саме задля цього, про суті, і створюють безліч моделей нових навушників та гарнітур. Сьогодні ми розглянемо чергову яскраву розробку від Razer – Adaro in-ear, та спробуємо розібратись, чи все в них «правильно»?

Комплектація та дизайн

Продаються навушники у класичній, та звичній для всіх упаковці, з прозорим верхом, де можна побачити навушники, та змінні амбушури. Позаду бачимо зображення навушників, та короткий перелік основних достоїнств на 10-ти мовах. В цілому нічого примітного чи не звичного. Запаковано дуже надійно, я б навіть сказав, занадто надійно, це як з зав’язаним пакетиком – спочатку терпимо намагаєшся його розв’язати, а потім просто розриваєш. В середині також знайдеться інструкція фірмова наклейка, та гарантійка.

Самі навушники, як і належить компанії Razer, просто чудові. Я про дизайн! Мені особисто імпонує ця компанія, та їхній стиль. Вся продукція легко впізнається, та притягує погляди. Навіть порівняно маленькі Adaro in-ear, зацікавлюють навколишніх, та викликають бажання роздивитись, що ж то воно таке? Порівнюючи з більшістю навушників «затичок», Adaro in-ear досить габаритні, проте дискомфорту від цього не виникає. Це є результатом того, що при їх виготовленні, використовувався авіаційний алюміній, з застосуванням лазерної огранки. А що, круто, можна перед кимось похвалитись: «а в мені навушники з літака зробили о_О». За алюмій звичайно дякую, а ось з огранкою не все так круто. Менш ніж за тиждень використання, при обережному відношення та транспортуванні у комплектному кейсі (про нього окремо трішки пізніше), на навушниках почали з’являтись мілкі вм’ятини, та подряпини. Мені потертість подобається, і я надаю перевагу ґаджетам з алюмінію саме за властивість виглядати круто, при будь-яких обставинах. Але б’юсь об заклад, знайдуться ті, кому дуже не сподобається побачити купу подряпин на новеньких навушниках на 1 000 гривень, вже за тиждень після покупки. Та ж ситуація з логотипами компанії, думаю вже через 2-3 тижні, максимум через місяць використання навушників, логотипи залишаться лише у вашій пам’яті. Повторюсь, мені такий розвиток подій навіть подобається, але все ж вважаю це мінусом.

Далі провід. Тут використано плоский гумовий провід. На дотик він дуже приємний, в міру жорсткий щоб і не заплутатись і не переламатись. Втім що до першого не буду запевняти на 100%, навушники не навушники якщо не заплутались у кишені (: і Razer Adaro in-ear не виключення. 3.5 мм аудіоджек виконаний у L-подібній формі. Це знову ж таки моя особиста думка, але така форма куди зручніша та практичніша у використанні. Плюс виглядає гарніше. Довжина проводу 1.3 метра, чого більш ніж достатньо для використання в парі зі смартфоном, плеєром, чи ноутбуком, але дещо мало у випадку використання з ПК. Чи є це мінусом? Не думаю, адже довший провід сильно заважав би при використанні з телефонами чи плеєрами. Якщо в цілому, то жодних претензій чи зауважень до проводу немає.

Razer Adaro In-Ears також укомплектовані невеличким круглим кейсом для транспортування. Виконаний він з жорсткого пластику, та обтягнутий матерією. На практиці не перевіряв, але думаю під час зливи, хвилюватись за захист навушників не доведеться, як і через потрапляння пилу. Процес вкладання навушників у цей кейс назвати швидким та приємним не можу, потрібно звикати. Але для попередження заплутування кращого варіанту не придумати. В середині кейса є невеличка кишеня, в яку можна кинути запасні амбушури (як це зробив я), або ж якийсь перехідник під 2.5мм аудіо джек наприклад. Можна і презерватив заникати, це вже як забажаєте

В цілому, дизайн, комплектація, якість збірки, використані матеріали, це все на висоті, і залишає по собі виключно позитивні емоції, однак швидке зношення навушників – це прикрий сюрприз може звести з розуму ідеалістів, або ж принаймні засмутити любителів новеньких Ґаджетів.

Выводы

Отже. Ціна Razer Adaro In-Ears в Україні на момент огляду близько 1 000 – 1 100 гривень. За ці гроші Ви отримаєте гарно зібрані навушники відомого бренду, з якісних матеріалів, та чудовим дизайном, які здатні задовольнити практично будь-який музичний смак. АЛЕ! цінник в 1 000 гривень, як на мене, дещо перебільшений. Але вирішувати звісно Вам (:

Подробнее: www.vinsee.com.ua/ohlyady/accessories/razer-adaro-in-ears-oglyad-navushnikiv.html

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен