Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Word Lens – перекладай все, що бачиш (огляд додатка)

Чи часто вам трапляється набирати текст (або ж просто чатитися з друзями) в дорозі, тобто зі свого мобільного пристрою, як то планшет чи телефон? Я впевнений, що ваша відповідь Так. Саме тому ми вирішили оглянути надтонку (мініатюрну) Bluetooth клавіатуру – Rapoo E6300, яка має підвищити комфортність спілкування з мобільних пристроїв (багато хто досі вважає, що фізичні клавіатури найкращі), але при цьому змусить вас не помічати її (розмір цієї клавіатури збігається з розміром стандартної плитки шоколаду Roshen (самі розумієте, потрібно підтримувати президента)).

Комплект поставки та Дизайн

Rapoo E6300 поставляється в прозорій пластиковому футлярі, що дозволяє вам познайомитися з кольором і розкладкою клавіатури яку ви тримаєте, навіть не відкриваючи її. Також всередині футляра знаходиться картонний піддон в який втиснута клавіатури, та на якому розміщено безліч непотрібної маркетингової інформації, типу протоколу з’єднання – Bluetooth 3.0. В комплекті до клавіатури (так-так не дивуйтесь, тут є ще дещо в комплекті) є кабель для зарядки та синхронізації, а також різного роду макулатура.

Ця клавіатура має ідентичний до всієї серії клавіатур Blade дизайн, особливостями якого є стальний піддон-основа, завдяки якому вся клавіатура є неймовірно жорсткою, та майже повної відсутності вільного простору між клавішами (що насправді є її великим недоліком). Металевий піддон зроблений з нержавіючої сталі з поздовжньою шліфованою обробкою.

Клавіатура Rapoo E6300 представлена в двох кольорах, з чорними або білими клавішами. Я, як ви можете бачите, отримав саме білу клавіатури. Її габарити складають 206 x 82 x 5.8, а важить вона лише 152 грами (дивіться не сплутайте з «шоколадкою»).

Перегорнувши клавіатури ви натрапите на невеличку опору, в якій знаходяться всі елементи керування «клавою», разом з усіма індикаторами. По перше, тут розташувалася кнопка живлення, а також кнопка для ініціювання процесу «спарювання», по Bluetooth звісно, а також два індикатори – низькій заряд батареї та статус «спарювання», по Bluetooth звісно ж. По-друге, в самій опорі, розмістилася літій-іонна батарея, об’єм якої ми так нажаль і не дізналися, але за запевненнями виробника, її має вистачити на цілий місяць експлуатації, чому чесно кажучи можна вірити, адже після двох тижнів інтенсивного застосування, індикатор заряду так і не став світити червоним.

Выводы

Тут варто зазначати, що Rapoo E6300 була спеціально створена для того щоб акомпанувати iPad, і наявність в ній всіх необхідних кнопок керування, типових для продуктів яБлучної компанії гарне тому підтвердження. Хоча варто сказати що з Androidпристроями, вона також працює на Ура. Виглядає вона неймовірно стильно і тонко, так же тонкRapoo E6300о як і плитка шоколаду, та такий же солодкий цінник у 340 гривень, навіть попри існуючі в ній недоліки, змушують придивлятися і її сторону.

Плюси

  • Габарити
  • Вага (хоча ця монета має й іншу сторону)
  • Приємне відпружинювання клавіш
  • Повний ряд клавіш керування для пристроїв на iOS

Мінуси

  • Ковзає по поверхні (мала вага, також вина цьому)
  • Невдала розкладка клавіатури (полуклавіши та літери в найнижчому рядку)

Подробнее: www.vinsee.com.ua/ohlyady/rapoo-e6300-oglyad-nadtonkoji-bluetooth-klaviaturi.html

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен