Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Mad Catz F.R.E.Q. 4D – Огляд ґеймерської гарнітури

Вібруюча, професійна, геймерська гарнітура. Цікаво чи не так? Що до «вібруйки» у Mad Catz F.R.E.Q. 4D, ходило досить багато жартів на цю тему. Однак попри шалену концепцію, це нереально крута гарнітура (:

Дизайн

Саме з дизайну все і розпочинається. Якщо в вашому арсеналі вже присутня продукція компанії Mad Catz, то з F.R.E.Q. 4D, то будуть відчуття як від розмови зі старим добрим другом. Адже компанія не створювала велосипед заново, і наділила новинку класичним для себе футуристичним дизайном. Прихильники чогось екстраординарного, або ж як мінімум незвичайного, а також фанати Трансформерів, обов’язково оцінять старання інженерів компанії.

Каркас навушників металевий, все ж інше – пластик, в більшості глянцевий, і місцями матовий. Глянець чудово збирає як пил з відбитками пальців, так і мілкі подряпини. Але виглядає, як на мене, досить не погано. Зібрано це все добротно, чому свідчать досить масивні болти по периметру. В цілому гарнітура досить велика, навіть для свого класу, тому перед тим як замовляти, бажано приміряти. Також дещо збентежує те, що навушники одягаються «навпаки», тобто округлена частина навушників «дивиться» уперед, а не назад як зазвичай. Спочатку дещо не зручно, але з часом (досить швидко) звикаєш, і навіть задумуватись не хочеться, що щось там якось не так (:

Що до елементів управління, то на правому навушнику розташоване лише коліщатко регулювання гучності. Досить зручно, регулювання відбувається і з великою точністю, і дуже плавно, але поки докрутиш з мінімального рівня до максимального, вже й пісня закінчиться… Всі інші елементи управління знаходяться на лівому навушнику: тут кнопка зміни еквалайзера, активація/деактивація мікрофона (сам мікрофон розташований на правому навушнику, і направлений вперед), та увімкнення чудо-функції ViviTouch 4D Sound, вимикати яку, мені особисто, ні в якому разі не хотілось. Також тут розміщений MiniUSB порт, призначений для підключення навушників до всього і вся.

Mad Catz FREQ4D – досить габаритні, однак не зважаючи на це, декілька годин без проблем висидіти в них можна, після чого починають давити. Втім знову ж таки це справа індивідуальна. Що до зручності управління, то до положення всіх кнопок швидко звикаєш, та навпомацки знайти потрібну клавішу можна без проблем. Єдине з чим виникнуть проблеми – це з підключенням дроту (USBчи 3.5 мм.), для цього все ж доведеться зняти навушники, так як попасти наосліп дуже складно (:

В цілому з ергономікою та дизайном не виникло жодних проблем чи нарікань, управління інтуїтивно зрозуміле, дизайн крутий, зручність використання на висоті. Декілька годин комфортної гри вам гарантовано, після чого потрібно буде трішки відпочити. Що не сподобалось, так це повна непридатність до транспортування, так як габаритні навушники не можливо компактно скласти, і чохла, або ж кейса для транспортування в комплекті немає…

Звук та мікрофон

Як і належить навушникам за 120 баксів, звук тут чудовий, але приколупатись я все таки зобов’язаний (: Тут встановлені великі динаміки діаметром 50 мм виконані на неодимових магнітах, погано звучати вони не можуть в принципі, однак через особливості конструкції навушників, високих частот іноді все ж бракує. В іграх все чудово: вибухи, кроки, постріли, об’ємне звучання, все на вищому рівні, як і має бути. Однак заклятим меломанам буде дещо не пособі через брак низьких частот. Що стосується суто технічних даних, то навушники забезпечують якісне відтворення аудіо в діапазоні частот 20 – 20000 Гц. Крім того, Mad Catz F.R.E.Q. 4D досить легкі, як для такого класу пристроїв. Використання F.R.E.Q. 4D в якості гарнітури, буде приємним, мікрофон тут інтегрований в праву чашку навушників і не створює незручностей користувачеві. Варто пам’ятати що він (мікрофон) всенаправлений, тож увімкненому поруч телевізору чи радіо, ваші співрозмовники не зрадіють. Включити або відключити зворотний зв’язок можна за допомогою спеціальної кнопки, про яку я вже згадував.

Тепер про найцікавіше: технологія ViviTouch 4D Sound. Дана технологія розроблена спільно з хімічною компанією Bayer MaterialScience LLC (одним з найбільших виробників високоякісних полімерів і пластмас у світі), і придає більшої реалістичності звуку. У рекламній компанії Mad Catz F.R.E.Q. 4D, була фраза «відчути звук», вона досить влучно описує відчуття від прослуховування музики, та ефектів у різноманітних іграх. Враження від цієї технології виключно позитивні. Однак і тут не без мінусів. Нажаль дана технологія працює виключно при підключенні навушників до USB роз’єму ПК чи ноутбука, підключивши за допомогою 3.5 мм роз’єму, або ж навіть через OTG кабель, не дасть «пробитись» ViviTouch 4D Sound.

В цілому враження від якості звуку, та роботи ViviTouch 4D Sound, виключно позитивні. З браком високих частот легко впоратись еквалайзером, тож мінуси чи недоліки, як на мене, просто відсутні в даному випадку. Про мікрофон також жодного поганого слова сказати не можу.

Висновок

Mad Catz F.R.E.Q. 4D – чудовий вибір для тих, хто обожнює грати в ігри, та дивитись фільми з якісним звуком. Технологія ViviTouch 4D Sound, наблизить вас до того що відбувається на моніторі, та тільки посилить ігровий досвіт. Єдиний серйозний мінус, як на мене, це не передбачена можливість комфортного транспортування, що для мене особисто являється досить важливим нюансом. Якщо ж ви не плануєте тягати за собою цього монстра, то єдиним що може стати на заваді покупки Mad Catz F.R.E.Q. 4D це ціна у 1 420 грн (цінник на коробці яка нам дісталась). Якщо ж і це для вас не проблема, тоді дуйте в магазин (:

Більше інформації про ці навушники за цим посиланням: www.vinsee.com.ua/ohlyady/accessories/mad-catz-f-r-e-q-4d-oglyad-gejmerskoji-garnituri.html

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен