Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Razer Hammerhead Pro in Ear – огляд навушників

Вже стало звичним, що геймерська гарнітура є обов’язковим реквізитом справжнього “задрота” геймера та, зазвичай, нагадує навушники пілота космічного корабля за своїм виглядом та габаритами. Навушники з самого початку розроблялись як моніторні вставні навушники та були покликані стати зразком портативного звуку для геймерів, так би мовити “by gamers for gamers”. Ті, хто в темі, відразу ж впізнають виробника Hammerhead-ів навіть за кольором.

Варто зазначити, що в продажу знаходяться моделі Razer Hammerhead и Razer Hammerhead Pro, які відрізняються одна від одної лише наявністю мікрофону в версії Pro. У всьому іншому – дизайні, характеристиках – ці дві моделі ідентичні. Нам пощастило і сьогодні ми розповімо вам про наші враження саме від Pro-версії.

Комплект поставки

Гарнітура Razer Hammerhead Pro продається в симпатичній коробочці чималенького, як для вакуумних навушників, розміру. Коробка виконана вже в звичному для компанії Razer кислотно-зеленому кольорі з чорними вставками. Верхня частина лицьової стінки є прозорою, що дозволяє візуально окинути оком виріб з усіх боків ще перед придбанням.

Дизайн

Перше, що хочеться відзначити, це нереально стильний дизайн Hammerhead Pro, зокрема за рахунок використання яскравих кольорів і незвичайної форми корпусу самих навушників, що зачаровують і приводять у захват оточуючих вас людей. Поєднання кислотно-зеленого кольору з чорним, як на мене, було досить таки сміливим рішенням компанії, однак надії виправдались, а стильні аксесуари привернули увагу значної частини вибагливих користувачів для яких має значення не тільки якість звуку, а й сучасний зовнішній вигляд та дизайн.

Хвалений компанією корпус гарнітури виготовлений зі шліфованого авіаційного алюмінію. Застосування даного типу металу дозволило досягти при невеликій вазі надзвичайної міцності в поєднання з одночасною легкістю та комфортом. Властивості авіаційного алюмінію покликані захищати всі внутрішні компоненти корпусу від механічних пошкоджень, тим самим збільшуючи термін служби пристрою. Ця особливість буде вельми корисна після того, як ви зазнали прикрої поразки від суперника в напруженій грі. У такі моменти у задрота геймера летить зі столу все що є як «фанера над столицею Франції», включаючи клавіатуру, мишу і навіть гарнітуру.

У місці кріплення проводу до корпусу навушників розміщений гнучкий прогумований фіксатор. Його функціональне призначення полягає в збереженні гнучкості кабелю і захисту від зовнішніх пошкоджень. Як відомо, у більшості випадків, пошкодження кабелю трапляються саме в цій частині, тому таке рішення розробників можна з впевненістю назвати практичним та вдалим.

Висновок

Навушники Hammerhead Pro не кращим чином підходять для музики. Думка про якість звуку може відрізнятися у кожного, особисто мені звук норм, але нічого надприродного. Так, якісно, але не так як це рекламують. Слухати музику в принципі можна, але все ж таки рекомендувати цю модель як вибір меломана я б не став.

Подробнее:

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен