Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Rapoo Bluetooth Mini Speaker A3060 – огляд портативної Bluetooth-колонки

Тільки минулого тижня ми тестували портативну Bluetooth-колонки Logitech UE Mini Boom, звук якої нам видався неймовірно насиченим і гучним, коли вже цього тижня ми отримали можливість погратися, тобто ми хотіли сказати зробити огляд, ще компактнішої колонки, лише з одним динаміком, Rapoo A3060 – звук якої виявився також досить непоганим. Перефразовуючи епіграф, скажемо вам, що менший – не значить гірший.

Комплект поставки

Комплект поставки Rapoo A3060 дуже мінімалістичний. Сама колонка поставляється в вертикальному циліндрі з прозорого пластику, більшу частину якого займає сама колонка. Під колонкою схована інструкція (в наш час, більш відома як макулатура), та малюсінький кабель для зарядки micro USB.

Інструкція вам тут просто не знадобиться, все що треба знати це – для з’єднання Rapoo A3060 ви маєте перевести вмикач живлення у положення увімкнуто, а потім тицьнути і тримати декілька секунд кнопку Bluetooth з’єднання/відповіді на дзвінок, що умовно знаходиться на фронтальній панелі внизу.

Bluetooth-колонка Rapoo A3060 має форму дуже стильного циліндру. Більша частина циліндра окрашена в темно-сірий колір («мокрого асфальту», це якщо по-автомобільному), також можливі такі кольорові варіанти: біло-блакитний, біло-зелений, біло-помаранчевий та біло-жовтий, а на останок, біло-сірий (світло-сірий).

На верхній поверхні колонки розмістився центр «керування польотами», в який входить чотири клавіші, дві для регулювання гучності, а інші дві відповідають за Bluetooth з’єднання/відповідь на дзвінок, а також за паузу/відновлення програвання музики. Всі ці кнопки сенсорні з модним блакитним підсвічуванням, і добре працюють з усіма трьома основними мобільними ОС.

Выводы

День за днем на ринку портативної акустики стає все щільніше і щільніше, тож виробникам варто бути все вигадливішими і вигадливішими для того, щоб привернути нашу з вами увагу до себе, але колонці Rapoo Bluetooth Mini Speaker A3060 не має за що хвилюватися. Ця «кнопа» вміє видавати непоганий за якістю звук, хоча і без насичених басів, при цьому маючи такі мініатярні габарити, стильний корпус і ще більш стильну панель керування з сенсорними кнопками з блакитним підсвічуванням.

Плюсы

  • Компактний корпус
  • Яскраві кольорові варіанту окрасу
  • Сенсорна панель
  • Вбудований мікрофон для проведення аудіо конференцій
  • Відмінна автономність (близько 15 годин)

Минусы

  • Глянцевий пластик (який швидко збирає відбитки)
  • Відсутність 3.5 мм аудіо-джека (для пристроїв яку не мають Bluetooth)
  • Слабкі баси

Подробнее: www.vinsee.com.ua/ohlyady/accessories/rapoo-bluetooth-mini-speaker-a3060-oglyad-portativnoji-bluetooth-kolonki.html

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен