Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Обзор Razer Death Adder 2013 от OpenGamer

Компанія Razer продовжує радувати геймерів надзвичайно якісними та справді відмінними геймерськими прибамбасами. Сьогодні мова піде про Razer Death Adder 2013 Essential 6400 dpi 4G.

Razer DeathAdder 2013. Обзор от OpenGamer

Razer Death Adder 2013 Essential є нащадком легендарної ігрової миші серії Рейзер – Razer Death Adder 3500 dpi, що вийшла у 2009 році.

Як і своя попередниця, мишка створена спеціально для шутерів, адже висока точність оптичного сенсору дозволяє прицілюватись з точністю до міліметру, а щільне закріплення маусу у руці забезпечить десятки годин гри без відчуття дискомфорту.

Створення цих мишей для вбиства почалося наприкінці 2011 року, а продаж – нещодавно, на початку 2013. Зі слів інженерів з далекої Каліфорнії, вони взяли ту саму чоловічу силу РДА 3500 дпі та зміксували її із відгуками фанатів та власними креативними думками.

Razer DeathAdder 2013. Обзор от OpenGamer

Підемо знизу вгору. Як можна було здогадатися з назви, миша екіпірована 4g- інфрачервоним сенсором, що дозволяє їй “відчувати” 6400dpi – неабиякий показник для любителів швидко повернути камеру у грі.

Тепер, замість тефлону, що починав швидко покриватися подряпинками, дно миші збагатили доволі лояльною до подряпин пластмасою і відтепер можна без страху волозити мишкою навіть по непрофесійному килимку.

З боків миша не змінилася, ми все ще бачимо на лівій боковій панелі місце для великого пальця та дві вільнопрограмовані кнопки з технологією Hyperesponse, а на правій тільки ложбину для відпочинку мізинця. Якщо у моделі 2009 року великий палець лягав у свою улоговину та трохи чіпляв дві бокові кнопки, що, у свою чергу спричиняло потрапляння продуктів потових залоз великого пальця у щілини між тефлоном та кнопками, то у цій моделі цієї прикрості позбавилися просто – перенесли кнопки на декілька міліметрів вгору, а замість суворого тефлону на правий та лівий бік вліпили рельєфні гумові підкладки, які у разі чого зручно чистяться.

Читайте далі тут: http://www.opengamer.com.ua/ohljad-razer-death-adder-2013-essential-6400-dpi-4g

Обсуждение

Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен