Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

Видео-обзор Assassin`s Creed III от OpenGamerОгляд однієї з найбільш очікуваних ігор року – Assassin’s Creed 3.
Епічне завершення історії про Дезмонда.

У 2007 році компанія Ubisoft випустила гру в якій гармонійно поєдналися реальні історичні події, вигадки, паркур, іноваційна бойова система, фантастика та симпатична картинка. З першої спроби завоювати велику аудиторію не вийшло. Історія виявилась достатньо заплутаною, а тому і відлякувала багатьох гравців.

Головним персонажем у грі виступає Дезмонд Майзл, нащадок Ассасинів, якого викрали та утримують Тамплеєри з організцації Абстерго, які у свою чергу залишилися столітніми ворогами креда. Сучасні Хрестоносці за допомогою спеціального пристрою для відновлення інформації з генетичного коду під назвою Анімус намагалися вивідати з памяті Дезмонда місцезнаходження Яблука Едему. Анімус занурює Дезмонда в події минулого і дає можливість побувати у шкурі його предків. Перший з них був Альтаір ібн Ла-Ахад, який вбив свого вчителя-зрадника та заховав святе яблоко….

Источник: http://www.opengamer.com.ua/ohljad-assassins-creed-3-opengamer

Обсуждение

08 Декабря 2012, 0:45 Сергій "SilverK" Катарина
Класний огляд зробили.
0 0
Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен