Перезвоните мне:

Уведомить о наличии

HATOR Skyfall TKL PRO Wireless Black (HTK-663)

Цена 4199 грн. 4999 грн.
840 грн/мес. Privat credit 5 mounth
Код для заказа: 76903 Производитель: Hator Тип переключателей: Kailh BOX Red ; Материал кейкапов: PBT ; Подключение: Беспроводное ;
Рейтинг пользователей
Добавить в сравнение
Добавить в желания
Акция

Предлагаем вашему вниманию существенные скидки на большой ассортимент продуктов HATOR.

*Акция действует до 15.02.2023.

Оплата

  • Наличными,
  • Безналичными,
  • VISA/Mastercard

Гарантия : 24 месяцев

Обмен и возврат товара осуществляется в течение 14 дней после покупки, согласно закону Украины "О защите прав потребителей Украины"
24 января 2023, 18:02 Роман "RomaHL" Глібчук
оценка:
4/5
Відразу дам дві поради, після роботи з цією клавіатурою:

1) Інструкція, що йде у комплекті, обов'язкова для перегляду! Аби просто знати, як налаштовувати клавіатуру без софту.
2) Софт не бачить клавіатуру через адаптер, потрібно підключати через провід і вмикати відповідний режим. Тільки тоді софт дасть можливість налаштовувати клавіатуру.

Дуже сподобалася клавіатура. Якісна збірка, чудові РВТ кейкапи з гравіюванням української розкладки. Гравіювання дуже хороше, не ідеальне, але хороше. Свічі Kailh BOX Red мені більше сподобалися ніж аналогічні MX Cherry, довго сидів на коричневих, але тепер хочу сині. Замовив собі Kailh Box Navy. Є можливість хотсвапу для свічів та інтсрумет для знаття кейкапів та свічів, тому поміняти їх не є проблемою.
В комплекті чудовий, гнучкий провід для підзарядки покритий паракордом. Але він має свою особливу форму, аби входити в пази, тому треба розуміти, що не кожен інший type-C провід підійде. Маю мишку Hator Quasar Wireless Black, яка має, іденичний провід, як виявилося, тому можна зараджати одним або мишку, або клавіатуру і не засоряти робочий стіл.
Єдине з чим мав проблеми це рідний софт. Таке враження, що він недороблений зовсім і має можливості тільки прошлих моделей клавіатур та явно не розрахований під безпровідну модель. При запуску програми клавіатуру підключену через адаптер чи блутуз вона не бачить взагалі, потрібно тільки через провід підключати і включати відповідний режим. Кількість заряду батареї програма теж не показує. Налаштувань кольорових полосок по бокам клавіатури з програми взагалі налаштувати неможливо. Єдине, що радує, що все це можливо зробити на самій клавіатурі напряму, головне, перечитати інструкцію, яка йде в комплекті.
Преимущества: - Якість матеріалі та збірки - Кейкапи - Українська розкладка - Можливості налаштування клавіатури без софту
Недостатки: - Софт
Полезен ли отзыв? 0 0
Зарегистрируйтесь, чтоб оставить отзыв/комментарий Зарегистрироваться Войти
Cookies Мы используем файлы cookie для хранения информации о товарах добавленных в вашу корзину, списков сравнения и желаемых товаров, онлайн-чата, а также отображения предложений которые с нашей точки зрения могут вас заинтересовать. Если Вы согласны с этим - просто нажмите кнопку Я согласен